Ford tag B460

O firmě:

ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 49 000 zaměstnanců. Produkty a řešení korporace ITW nacházejí uplatnění po celém světě na místech, jako jsou ropné plošiny, mosty, větrné turbíny, domácnosti, pracoviště či dokonce mobilní zařízení. Najdete je v řadě odvětví, jako je letectví, kosmonautika, zdravotnictví a automobilový průmysl. Je tedy dost možné, že se i vy nyní nacházíte nedaleko produktu ITW.

Společnosti PRONOVIA, s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na produkci plastových výrobků. V roce 2000 jsme vstoupili do ITW a vyrábíme nyní produkty výhradně pro automobilový průmysl. Rozšířili jsme portfolio o kovové součásti airbagů, plastové dekorativní díly karosérie a funkční plastové chladící a palivové systémy. Na inovacích se s námi podílejí a spolupracují týmy nejvýznamnějších světových automobilek, jako je BMW, Daimler, VW, Audi, Ford, Renault, Jaguar Land Rover, Nissan a další.

Konstrukce:

Montážní pracoviště slouží k montáži sestavy vnější levé a pravé kliky automobilu a k následné automatické kontrole správnosti sestavení.